SZZ - bakalářské studijní obory

Ohledně termínů odevzdání indexu a přihlášky ke SZZ se informujte v harmonogramu nebo přímo na studijním oddělení své fakulty.

SZZ pro bakalářský studijní program

• B0114A300116 Německý jazyk a literatura pro vzdělávání: jednooborové studium, studium major/minor

má formu ústní zkoušky a skládá se ze dvou částí: lingvistické a literárněvědné. Studující si losuje otázky z každé části, z lingvistické a literárněvědné. Pro každou část je vymezeno cca 20–30 minut.

1) pdf Informace k lingvistické části

2) pdf Informace k literárněvědné části

SZZ pro bakalářské studijní obory

• Studijní obor 7310R242: Interkulturní germanistika (prezenční a kombinované)
  • Studijní obor 7310R106: Německý jazyk a literatura (dvouoborové)

má formu ústní zkoušky a skládá se ze tří částí: lingvistické, literárněvědné a z části zaměřené na historii, kulturu a reálie německé jazykové oblasti.

Studující si losuje otázky z každé části (lingvistické, literárněvědné a kulturněhistorické), přičemž část literárněvědná se vztahuje na dvě oblasti - na literární teorii a dějiny literatury NJO. Pro každou část je vymezeno cca 15 - 20 minut.

1) pdf Informace k lingvistické části

2) Informace k literárněvědné části

3) Informace ke kulturněhistorické části

Poznámka

Pro dobíhající studijní obory 7310R106 Německý jazyk a literatura (jednooborové), 7310R249 Německý jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání (dvouoborové) a 7507R080 Německý jazyk a literatura pro školskou praxi (KS) platí státnicové okruhy dvouoborového studia.